Sütaş Tatlımmm :)

IMG_0112


Selamlar :)
Bizim okulda kargo geldiği zaman kapınıza teslim etmiyorlar malesef. Geldiğinin ertesi günü mail atıyorlar ve siz gidip paketi teslim alana kadar mailler gelmeye devam ediyor. Tabi bu maillerde paketin nerden geldiği ya da içeriği belirtilmiyor. Yani gidince adınıza gelmiş bir el ilanı bulmanızda mümkün. Neyse... Bu şekilde geçtiğimiz haftalarda 4-5 kere mail geldi bana. Bende katalog gelmiştir diye arayıp sormadım bile. O dönemde byHEH te China Glaze çekilişimizi yeni yapmıştık. Benimde geçen hafta ders kayıtlarım vardı. Cuma günü anca zaman bulup kazananların paketlerini yollamak için haberleşme merkezine gittim. O sırada aklıma geldi bana bir paket geldiği. Paketi önüme bir koydular.. Paket Sütaş'tan gelmiş. :D Düşünün kaç gün bekledi o paket orda.
Neyse... Eve gittim paketi açıp içindekiler yaşıyor mu diye bakmak için. Kutuyu bir açışım var ki görmeniz lazım... İçinden kurtçuklar çıkıp beni esir alıp mutfağı istila edeceklermiş gibi korkuyorum. Arka fonda tırım tırım bir gerilim müziği... Neyse bir açtımki her şey sapasağlam :D Ürünlerde hiçbir şekilde bozulmamışlar. Ohhh afiyetle yedik.
Aslında bu paket bana Ramazan'da Sütaş'ın yaptığı bir kampanyayı sizlere ulaştırmam için gelmiş ama ben paketi alana kadar ne kampanya kaldı ne Ramazan :( Özür dileriiim :((

Bu arada paketin içinden Sütaş Tatlımmm ailesindeki ürünleri kullanarak yapılabilecek değişik tatlı tarifleri de çıktı. İlerleyen günlerde bu tarifleride uygulayarak sizlerle paylaşmayı düşünüyorum.

Pure New Media'ya bu tatlı paketten dolayı teşekkür ederiz :)

0 Response to "Sütaş Tatlımmm :)"

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.